2017 Gecelik Modelleri />

2017 Gecelik Modelleri

            Tüm kadınlar tarafından oldukça sevilen ve kullanılan gecelikler, 2017 yılında gecelerimizi daha özel ve renkli olmasını sağlayacak modeller içeriyor. 2017 gecelik modelleri ve trendler şu şekildedir:

 - Dantel kullanımı: Dantel 2017 yılında zirvede olan trendlerden birisidir. Adeta altın yılını yaşayan dantel kıyafetler, gecelik modellerinde her zaman yer almasına rağmen bu sene çok daha fazla kullanılmıştır. Tamamen dantel modeller bu sene oldukça moda. Dantel gecelik modelleri kullanıldıkları renklerle de kendinizi daha şık ve seksi hissetmenizi sağlıyor. Özellikle siyah, kırık beyaz, kırmızı ve mor renkteki dantel gecelik tercihleri ile 2017 yılının tüm trend akımlarını üzerinizde taşıyabilirsiniz.

 - Saten şıklığı: Saten kumaş olarak oldukça rahat ettiren ve kadınlar tarafından en çok kullanılan gecelik modelleri arasında yerini almaktadır. 2017 yılında da tüm dış ve iç giyimlerde en fazla kullanılan parçalardan birisidir. Saten gecelikler dantel ile bir araya getirilerek bu yıl en fazla kullanılan ve tercih edilen modelleri oluşturmaktadır. Sizde saten ve danteli geceliklerinizde bir arada kullanarak hem rahatlığınızı ön planda tutup, hem de şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

 - Polar gecelikler: Özellikle kış aylarında sıcak tutması adına oldukça fazla tercih edilen polar ürünler, bu sene geceliklerde de rahatlığına düşkün ve çok üşüyen hanımlar için raflarda ecelik modelleri arasında karşımıza çıkıyor. Sabahlıklardan gecelik takımlarına kadar uykuda kullandığınız tüm parçalarda kullanılan ve bu sene oldukça moda olan polar ürünler, renkleri ve modelleri açısından da oldukça eğlenceli bir görünüme sahip. Tarzını yansıtmak, kendinizi daha dinamik hissetmek ve uyurken sıcacık olmak için polar gecelik modelleri raflarda alıcılarını bekliyor.

            2017 gecelik modelleri seçiminde klasikten seksi parçalara kadar tüm kadınlara hitap eden ve kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan parçalarda, öncelikle kendi rahatlığınızı ön planda tutmak öz güveninizi yükseltecek bir konudur.

gecelik modelleri
Gecelik Modelleri